METZ QLED TV 43" 43MQE7600Z 4K Ultra HD
Гаранция - 2 години
Цената е с включен ДДС - 20%
каталожна цена
584.80 лв.
Получаване в магазина
за да не чакате у дома!
Заповядайте в магазин Плесио, София, ул.Ангел Кънчев 5!
Заявките се обработват в рамките на 24 часа.
каталожен номер: 4823893
Първоначална вноска
Unicredit TBI Postbank BNP Pariba
Сума на кредита
3
месеца
6
месеца
9
12
24
36
Bookmark and Share
  • Характеристики
  • Диагонал Range От 39" до 43"
  • Вид QLED-TV
  • Диагонал 43 inches (109.22 cm)
  • Резолюция 3840 x 2160 4Κ Ultra HD
  • Технология на дисплея QLED
  • Честота на опресняване 50 - 60 Hz