8K Neo QLED TV 65" 65QN900F Mini LED AI
ProductPhoto_1942603
Samsung 8K Neo QLED TV 65" 65QN900F Mini LED AI
С резолюция 8K, 65", технология Anti-Glare, мощен процесор NQ8 AI Gen2 и Samsung Vision AI, ще се наслаждаваш на невероятна картина, във всеки един момент!
Гаранция - 2 години
По заявка
Цената е с включен ДДС - 20%
каталожна цена
4105.29 лв.
Получаване в магазина
за да не чакате у дома!
Заповядайте в магазин Плесио, София, ул.Ангел Кънчев 5!
Заявките се обработват в рамките на 24 часа.
каталожен номер: 4796209
Първоначална вноска
Unicredit TBI Postbank BNP Pariba
Сума на кредита
3
месеца
6
месеца
9
12
24
36
Bookmark and Share
  • Характеристики
  • Диагонал Range От 55" до 65"
  • Вид Neo QLED TV
  • Диагонал 65 inches (165.1 cm)
  • Резолюция 7680 x 4320 8K Ultra HD
  • Честота на опресняване 100 - 120 Hz / 165 Hz